JSN ImageShow (winter)

Uw foto's op www.menaldumdorp.nl ?

MENAAM 8 mei 2020 – Een bijzonder en een symbolisch afscheid. Het Feintsje fan Menaem wuift en neemt afscheid van zijn bedenker en initiatiefnemer Timen Durks Dijkstra op zijn laatste reis door Menaam. Mede door de Corona maatregelen was de uitvaart maar voor een beperkte groep aanwezigen mogelijk. Door een laatste rit door ons dorp en daarbij langs een aantal bijzondere adressen, konden inwoners en bekenden van Timen alsnog langs de route afscheid van Timen nemen.

IMG 2806BC2txt SmallStart uitvaart Timen Dijkstra langs het Feintsje fan Menaem
Links op de foto de lens van dorpsfotograaf en pakesizzer Timen Dijkstra jr.

Timen Dijkstra een bekend maar is vooral een bijzonder actief persoon in ons dorp geweest. Vele jaren redactioneel actief met Menaem yn’t Ljocht. Laatste jaren waren zijn verhaaltjes van Timen Durks een bekend onderdeel van ons blad. Er is al veel over Timen geschreven. Zijn activiteiten vanuit Het Bildts en in en om Menaam. Uitgeroepen tot “Man van Menaem” in het jaar 1997. Timen overleed op 5 mei 2020 op in de leeftijd van 90 jaar.

De jaren in de Bildts Revu heeft Timen bekende liedjes geschreven. Een voorbeeld hiervan op ons laatste dorpsfeest in 2018 waarbij de Menamer muziekkorpsen oa. het Tussen 't Vliet en Swarte Haan. Ook is Timen jarenlang actief geweest bij het documentatiecentrum Menaam.


Meer weten over Timen zie:

Bildtse Post - Timen Dijkstra, Westhoeker foor ’t leven [LINK]

Franeker Courant – Radio Eenhoorn Nag ‘n ‘Timen Dijkstra foor ’t foetlicht’ in Even Bildts [LINK]

Uitzending gemist Radio Eenhoorn [LINK]

Binnenkort in Menaem yn’t Ljocht en menaldumdorp.nl interview met Timen in 2017


 

 

 

[dit artikel delen op]

Doarpsbilang Menaem

feintsje logo1e Mobile
Lid worden?

of meer weten

FB Doarpsbilang

FB LogoNaast Menaldumdorp heeft Dorpsbelang Menaam nu ook een Facebook Pagina!!

Op deze manier willen wij jullie op de hoogte houden van de activiteiten waar dorpsbelang zich mee bezig houdt.

Like onze pagina en nodig alle Menamers om je heen uit om dit ook te doen!


 

MYL sinds 1966

Gemeente Waadhoeke

vanaf 1-1-2018
Logo GemWaadhoeke200px

Weerslag.nl

Bosk en Iepen Fjild

IMG 5453bc200px
Feintsje logogrijs links

Website van het dorp Menaam (Menaldum).

De website is opgezet door dorpsbelang Menaam en werkt met een eigen redaktie.

Wij willen u informeren over het dorp Menaam, de historie, de aktualiteit, bedrijven, verenigingen, etc.. Ook u als bezoeker kan aktief gebruik maken van de site door mee te doen aan onze stellingen en op- aanmerkingen via e-mail kenbaar te maken aan onze redaktie. Vragen kunnen worden gesteld via de vermelde e-mailadressen. De website functioneert naast onze dorpskrant "Menaem in 't Ljocht". Dorpsbelang Menaldum.

Heeft u ook iets voor de website, laat het ons weten en stuur het eventueel met foto naar onze redactie:

  FB Feintsje
(c)2004 - 2021 www.menaldumdorp.nl  
Ga naar boven