Het gouden kaatsweekend van Menaldum met als hoogtepunt de finale van de Gouden Willem partij (kaatsen hoofdklasse heren) zit er weer op. In tegenstelling tot vorig jaar, waren de weersomstandigheden goed.
De finale is gewonnen door Gert Anne van der Bos, Fokert vd Wei en Daniël Iseger. Zij wonnen met 5-5 en 6-4 van Bouma, Nijdam en Piersma. Gert Anne van der Bos is uitgeroepen tot Koning en mocht het “Feintsje” mee naar huis nemen.
De heren in aktie tijdens de Gouden Willem-Partij
Zaterdag was het gezellig op de Braderie. De Rijpsterdijk was speciaal voor deze gelegenheid afgesloten waardoor er een gezellige markt in het centrum van Menaldum ontstond.
Naast de diverse kraampjes en kermis, was ook de brandweer actief met spuitdemonstraties voor de jeugd. Muzikaal waren onze Menaemer Feintsjes uitgenodigd.
Meer is binnenkort te vinden op:
foto.menaldumdorp.nl
www.vvvmenaem.nl
www.constantia.nl