Dijsktra State DSC 09272Voor veel klanten en inwoners uit Fryslân is Dykstra State uit Menaam een bekend begrip geworden als boerderijwinkel. Het is ook een plek met een eeuwenoude geschiedenis met de afgraving van de grootste terpen die hier ooit stonden.

De sfeer van weleer proeft u al meteen als u het erf oprijdt. Sinds dit jaar kunnen klanten ook in een nieuwe tuinkamer de oude fruitrassen en van de weidse omgeving genieten. De laatste jaren kennen veel klanten Dykstra State als een grote boerderijwinkel waar geen ‘nee’ te koop is. Uit onafhankelijk onderzoek is gebleken dat Dykstra State in Menaam inmiddels de grootste boerderijwinkel in Fryslân is geworden en dat gaan we vieren. Dykstra State krijgt een nieuwe naam, die door heel Fryslân zal doorklinken, de nieuwe trots van Menaam.

Jelmar en Grietje Lautenbach, de eigenaren van Dykstra State nodigen iedereen uit om de bij de onthulling van de nieuwe naam aanwezig te zijn. Wethouder Marja van der Meer zal de nieuwe naam onthullen op vrijdagmiddag 25 oktober om 16.30 uur. De inloop is om 16.00 uur en iedereen is van harte welkom bij dit feest aanwezig te zijn.


Bron en foto: Hieke Joostema-Greidanus - PR Dykstra State

[dit artikel delen op]





Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.